| # | Č. | Versenyző | Ország | Levoča | Gbely | Šenkvice | Veľké Uherce | Spišské Vlachy | Hniezdne | Šenkvice | Ješkova Ves | Lovčica | Mníšek nad Hnilcom | Čataj | Összesen | Hátrány | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
| 1. | 9 | Mário BolibruchMXM team Zubrohlava | 25 | 22 | 15 | 18 | 25 | 25 | 18 | 18 | 25 | 25 | 15 | 25 | 16 | 20 | 22 | 22 | 25 | 25 | 16 | 18 | 25 | 20 | 465 | ||
| 2. | 122 | Martin GreňoDDCpowerUP TEAM Dudince | 16 | 16 | · | · | 20 | 20 | 14 | 15 | 20 | 20 | 20 | 18 | 15 | 16 | 18 | 18 | 20 | 20 | · | · | 20 | 18 | 324 | −141(−141) | |
| 3. | 188 | Ľubomír Galandák | 22 | 18 | · | · | 22 | 22 | · | · | 22 | 22 | 25 | 22 | · | · | 25 | 25 | 22 | 22 | · | · | 22 | 22 | 313 | −152(−11) | |
| 4. | 112 | Jaroslav Štrbek | 20 | 25 | 14 | 14 | · | · | 15 | 14 | · | · | 22 | 20 | · | · | 20 | 20 | · | · | · | · | 18 | 25 | 227 | −238(−86) | |
| 5. | 322 | Pavol RepčákORION RACING TEAM | · | · | 25 | 25 | · | · | 25 | 25 | · | · | · | · | 25 | 25 | · | · | · | · | 25 | 25 | · | · | 200 | −265(−27) | |
| 6. | 100 | Jakub UdermanFOXIGY MX TEAM | 14 | 14 | 12 | 12 | 18 | 18 | 11 | 11 | 15 | 15 | 14 | 15 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 169 | −296(−31) | |
| 7. | 61 | Jakub HruškaPB Racing Team | · | · | 20 | 20 | · | · | 20 | 20 | · | · | · | · | 20 | 22 | · | · | · | · | 20 | 20 | · | · | 162 | −303(−7) | |
| 8. | 45 | Tomáš KohútMOTOPROX MRA Racing Team | · | · | 22 | 22 | · | · | 22 | 22 | · | · | · | · | 22 | 0 | · | · | · | · | 22 | 22 | · | · | 154 | −311(−8) | |
| 9. | 81 | Matúš Tomala | · | · | 18 | 16 | · | · | 16 | 16 | · | · | · | · | 18 | 18 | · | · | · | · | 18 | 16 | · | · | 136 | −329(−18) | |
| 10. | 369 | Tomáš Illík | · | · | 13 | 13 | · | · | 13 | 13 | · | · | · | · | 14 | 15 | · | · | · | · | · | · | · | · | 81 | −384(−55) | |
| 11. | 142 | Štefan SvitkoSlovnaft rally team | 18 | 20 | 16 | 15 | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 69 | −396(−12) | |
| 12. | 121 | Jakub Gorecký | 15 | 15 | · | · | · | · | · | · | 18 | 18 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 66 | −399(−3) | |
| 13. | 42 | Jozef Madar | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 18 | 18 | · | · | · | · | 36 | −429(−30) | |
| 14. | 4 | Patrik Maringa | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 18 | 16 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 34 | −431(−2) | |
| 15. | 767 | Miloš Sekerák | · | · | · | · | · | · | · | · | 16 | 16 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 32 | −433(−2) | |
| 16. | 114 | Ľuboš PohorelecLadmoto racing Hriňová | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 16 | 16 | 32 | −433 | |
| 17. | 115 | Richard Sekerák | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 16 | 14 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 30 | −435(−2) | |
| 18. | 127 | Michal Gažúr | · | · | · | · | · | · | 12 | 12 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 24 | −441(−6) | |
| 19. | 46 | Henrik Katona | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 15 | 0 | · | · | 15 | −450(−9) | |
| 20. | 110 | Pavol Szerencses | 13 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | 0 | · | · | 13 | −452(−2) | |
| 21. | 640 | Matúš Bosák | · | · | · | · | · | · | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | −465(−13) | |
| 22. | 148 | Radovan Gráč | · | · | · | · | · | · | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | −465 | |
| 23. | 78 | Ľubomír KurnotaMXM team Zubrohlava | · | · | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | −465 | |
| # | Č. | Versenyző | Ország | Levoča | Gbely | Šenkvice | Veľké Uherce | Spišské Vlachy | Hniezdne | Šenkvice | Ješkova Ves | Lovčica | Mníšek nad Hnilcom | Čataj | Összesen | Hátrány | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
| 1. | 9 | Mário BolibruchMXM team Zubrohlava | 25 | 22 | 15 | 18 | 25 | 25 | 18 | 18 | 25 | 25 | 15 | 25 | 16 | 20 | 22 | 22 | 25 | 25 | 16 | 18 | 25 | 20 | 465 | ||
| 2. | 122 | Martin GreňoDDCpowerUP TEAM Dudince | 16 | 16 | · | · | 20 | 20 | 14 | 15 | 20 | 20 | 20 | 18 | 15 | 16 | 18 | 18 | 20 | 20 | · | · | 20 | 18 | 324 | −141(−141) | |
| 3. | 188 | Ľubomír Galandák | 22 | 18 | · | · | 22 | 22 | · | · | 22 | 22 | 25 | 22 | · | · | 25 | 25 | 22 | 22 | · | · | 22 | 22 | 313 | −152(−11) | |
| 4. | 112 | Jaroslav Štrbek | 20 | 25 | 14 | 14 | · | · | 15 | 14 | · | · | 22 | 20 | · | · | 20 | 20 | · | · | · | · | 18 | 25 | 227 | −238(−86) | |
| 5. | 322 | Pavol RepčákORION RACING TEAM | · | · | 25 | 25 | · | · | 25 | 25 | · | · | · | · | 25 | 25 | · | · | · | · | 25 | 25 | · | · | 200 | −265(−27) | |
| 6. | 100 | Jakub UdermanFOXIGY MX TEAM | 14 | 14 | 12 | 12 | 18 | 18 | 11 | 11 | 15 | 15 | 14 | 15 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 169 | −296(−31) | |
| 7. | 61 | Jakub HruškaPB Racing Team | · | · | 20 | 20 | · | · | 20 | 20 | · | · | · | · | 20 | 22 | · | · | · | · | 20 | 20 | · | · | 162 | −303(−7) | |
| 8. | 45 | Tomáš KohútMOTOPROX MRA Racing Team | · | · | 22 | 22 | · | · | 22 | 22 | · | · | · | · | 22 | 0 | · | · | · | · | 22 | 22 | · | · | 154 | −311(−8) | |
| 9. | 81 | Matúš Tomala | · | · | 18 | 16 | · | · | 16 | 16 | · | · | · | · | 18 | 18 | · | · | · | · | 18 | 16 | · | · | 136 | −329(−18) | |
| 10. | 369 | Tomáš Illík | · | · | 13 | 13 | · | · | 13 | 13 | · | · | · | · | 14 | 15 | · | · | · | · | · | · | · | · | 81 | −384(−55) | |
| 11. | 142 | Štefan SvitkoSlovnaft rally team | 18 | 20 | 16 | 15 | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 69 | −396(−12) | |
| 12. | 121 | Jakub Gorecký | 15 | 15 | · | · | · | · | · | · | 18 | 18 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 66 | −399(−3) | |
| 13. | 42 | Jozef Madar | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 18 | 18 | · | · | · | · | 36 | −429(−30) | |
| 14. | 4 | Patrik Maringa | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 18 | 16 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 34 | −431(−2) | |
| 15. | 767 | Miloš Sekerák | · | · | · | · | · | · | · | · | 16 | 16 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 32 | −433(−2) | |
| 16. | 114 | Ľuboš PohorelecLadmoto racing Hriňová | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 16 | 16 | 32 | −433 | |
| 17. | 115 | Richard Sekerák | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 16 | 14 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 30 | −435(−2) | |
| 18. | 127 | Michal Gažúr | · | · | · | · | · | · | 12 | 12 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 24 | −441(−6) | |
| 19. | 46 | Henrik Katona | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 15 | 0 | · | · | 15 | −450(−9) | |
| 20. | 110 | Pavol Szerencses | 13 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | 0 | · | · | 13 | −452(−2) | |
| 21. | 640 | Matúš Bosák | · | · | · | · | · | · | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | −465(−13) | |
| 22. | 148 | Radovan Gráč | · | · | · | · | · | · | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | −465 | |
| 23. | 78 | Ľubomír KurnotaMXM team Zubrohlava | · | · | 0 | 0 | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 0 | −465 | |